1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy Parafian i Gości.

 2. Dzisiaj w naszej parafii gościmy stypendystów „Dzieła Nowego Tysiąclecia”, których bardzo gorąco witamy i pozdrawiamy.

 3. W okresie wakacyjnym w dni powszednie nie będzie odprawiana Msza święta o godz. 7.00, tylko o godz. 17.00. Okazja do spowiedzi świętej od godz. 16.45. W niedziele wakacyjne dodatkowa Msza święta o godz. 20.00.

 4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko we wtorki i w czwartki
  w godzinach 18.00 – 19.00.

 5. Od poniedziałku do czwartku (16 – 19.07) w Domu Miłosierdzia Bożego, Biskup Edward wygłosi rekolekcje przygotowujące do ewangelizacji nadmorskiej. Poniedziałek, wtorek i czwartek godzina 15.00 i 19.00 a w środę o godzinie 12.00. Rekolekcje są otwarte dla każdego. Transmitowane będą w Dobrych mediach. Gorąco zapraszamy ! Zapraszamy również, aby pójść z nami i głosić Jezusa do nadmorskich miejscowości. Wyjście w piątek z Domu Miłosierdzia Bożego. Kontakt Dom Miłosierdzia Bożego. Zaprasza ks. Radosław Siwiński.

 6. 22 lipca 2018 roku ( niedziela)  w Kościele Mariackim w Słupsku, o godzinie 17.00 zostanie odśpiewany Akatyst ku czci Bogurodzicy w intencji dziękczynnej za dar kapłaństwa Księdza Jana Giriatowicza z okazji 80 Urodzin oraz  wszystkich kapłanów naszej diecezji. 

 7. Osoby, które chcą  wybrać się na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę (1-13 sierpnia) z grupą pierwszą, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 21 lipca (sobota), o godz. 19.00 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca k. katedry. Więcej informacji u przewodnika grupy - ks. Mateusza Chmielewskiego (697574222)

 8. W zakrystii zapisy na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium MB Królowej Kaszub
  w Sianowie k. Kartuz – na uroczystości odpustowe. Wyjazd autokaru - w przyszłą niedzielę - sprzed kościoła o godz. 7.30. Koszt 35 zł. Msza św. odpustowa o godz. 11.30. Kto chciałby wziąć udział w pieszej pielgrzymce z Miastka do Sianowa – kontakt z ks. Proboszczem.

 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, jest do nabycia nowy numer „Gościa niedzielnego”.

 10. Parafianom i Gościom serdecznie dziękujemy za życzliwość, modlitwy i ofiary. Niech dobry Bóg Wam błogosławi i obdarza pokojem. Szczęść Boże! W szczególny sposób pragniemy podziękować tym rodzinom, z naszej parafii, które podejmą dzisiaj naszych gości obiadem. Bóg zapłać za otwarte serca i domy.

W mijającym tygodniu do wieczności odeszli:
ś. p. + Halina Pilipionek – ur. w 1928r.
ś. p. + Mieczysław Pietkiewicz – ur. w 1959r.
ś. p. + Eugeniusz Staniak – ur. w 1931r.
 
                     Wieczny odpoczynek...
 
DUSZPASTERZE
 
 
 
Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Adam Buczel, kawaler, zam. Poznań, parafia św. Marka Ewangelisty
Karolina Kruk, panna, zam. Koszalin, parafia św. Józefa Rzemieślnika
 
Łukasz Drożdżal, zam. Koszalin, parafia św. Józefa Rzemieślnika
Ewelina Drożdżal, zam. Koszalin, parafia św. Józefa Rzemieślnika
 
Grzegorz Robert Brzozowski, zam. Koszalin, parafia św. Józefa Rzemieślnika
Agnieszka Dorota Żuchlińska, zam. Koszalin, parafia św. Józefa Rzemieślnika
 
Mateusz Kobielarz, zam. Białogórzyno, parafia Białogórzyno
Patrycja Edyta Kaczor, zam. Koszalin, parafia św. Józefa Rzemieślnika